UNESCO Raporu

UNESCO BİLİNÇALTI TELKİN CD TEKNİĞİ RAPORU

Bio-Frekans Bilinçaltı Tekniği, değişimi arzulayan bireylerin bilinç bariyerini by-pass ederek değişim arzularını gerçekleştirmede destek olmayı hedefleyen yeni nesil kişisel gelişim birimleridir. Bio-Frekans Bilinçaltı Telkinlerinin yegane hedefi arzu edilen hayata dair değişim doğrultusunda belirlenen olumlamaları, gelişen audio teknolojisinden faydalanarak, bilinç duvarını aşarak, olumlamaların hedeflendiği gibi doğrudan bireyin bilinçaltına yerleştirmeyi sağlamaktır.

Bio-Frekans Bilinçaltı Telkinleri 1970’li yıllarda Bulgar Psiko-terapist Georgi Lozanov tarafından eğitimsel teknik olarak Suggestopedia adı altında geliştirilmiştir. Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Kurumu (UNESCO) tarafından 1978 yılında deney kitle testine tabi tutulmuş ve onay almış bir teknik konumuna getirilmiştir. Bu doğrultuda aynı sene UNESCO Suggestopedia tekniğinin eğitim ve psikoloji alanlarında geliştirilmesini ve uygunlanmasını öneren metni yayınlamıştır.

Deney Sonuç, UNESCO Onay Raporu ve UNESCO Tavsiye Metinlerine UNESCO’nun resmi websitesinizden ulaşabilirsiniz.

Resim1unesco   önerimetni1

Subliminal Telkin CD hizmetlerimiz için tıklayınız

Telkin CD konu başlıkları, içerik detayları ve siparişleriniz için tıklayınız

Telkin CD Ne Kadar Etkili?

TELKİN CD'Sİ NASIL KULLANILIR?

Resim1K2Her gece yatarken uykuya dalmadan önce dinlenmelidir. 21 gece boyunca dinlemeye devam edilip ardından 1 hafta dinlemeye ara verilmeli; böylece 28 günlük süreç tamamlanmış olur. Kulaklıkla dinlenmesi gerekiyor. Bilinçaltının değişimi için 6 ay, minimum 3 ay(3 X 28 günlük süreç) bu uygulama sürdürülür.

TELKİN CD’LERİ NE KADAR ETKİLİ?

Alanında uzman kişilerce hazırlanmış bilinçaltı telkin CD’lerinin etkisi kesindir. Eğer düzenli ve kurallara uygun bir şekilde kullanılırsa mutlaka fayda görülür. Bilinçaltı telkinlerinin etkinliği ile ilgili araştırmalar bilinçaltı telkin yöntemlerinin etkinliğini ispatlamıştır.

ResimOK1Geleceğin beyin teknolojisi olarak tanımlanan bilinçaltı telkinleri dünyada milyonlarca insan tarafından kullanılıyor. Kişisel gelişim uzmanları tarafından da kullanılıyor ve tavsiye ediliyor. Birçok ünlü bu yöntemle kendisini geliştirmeye çalışıyor.

Devamını oku...

Telkin CD'si Nasıl Çalışır?

KUANTUM BİLİNÇALTI TELKİN CD’LERİ NASIL ÇALIŞIR?

Resimkuantu1Beyin dalgaları ile zihnin yeniden yapılandırılması çalışmaları güncel ve yeni bir bilgi olmayıp, 70 yıllık araştırmaları kapsayan gelişmiş ve bilinen bir teknolojidir. Bilinçaltı 24 saat faaliyettedir, bilinçaltı uyumaz, gece bilinç uykudayken de çalışmaya devam eder, aynı zamanda bilinçaltı vücudun bütün faaliyetlerini kontrol eder, düzenler. 

Bilinçaltı yeniden programlanabilir. Geçmişten gelen, özellikle çocukluk deneyimlerinden edinilen olumsuz bilinçaltı inanç kalıplarının, kişinin yaşamı boyunca hayatını etkilediği ve yönettiği biliniyor. Bilinçaltında kayıtlı olumsuz inanç kalıpları ve korkulardan arınmak, bugün ve gelecekteki yaşamımızı istediğimiz şekilde yönetebilmek için bu inanç sistemlerinin ve alışkanlıkların tersi olumlu telkinlerle değiştirilmesi gerekiyor.

İşte Kuantum Bilinçaltı Telkin CD’leri ile tespit ettiğimiz dolayısıyla kişinin ihtiyacına uygun ya da belli konu ve başlıklarda hazırlanan kayıtların dinlenmesi ile kişinin bu değişimi kendisinin yapması bugün artık mümkündür.

Devamını oku...

Sosyal Ağda Paylaşım