Yaşam Koçluğu

BİREYSEL YAŞAM KOÇLUĞU NEDİR?

Resim3Koçluk mesleğinin ana amacı, kişilerin performanslarını arttırarak, hayatlarında bugün bulundukları noktadan varmak istedikleri noktaya ulaşmalarını sağlamaktır. Koçların görevi, kişilere gerçek potansiyellerini ortaya koyabilmeleri ve hayata katmaları için destek vermektir.

Koçluk, kişilerin veya kurumların gelişmesine, yeni bir yetkinlik ya da davranış öğrenmesine, belirlediği hedeflere ulaşmasına veya bir problemi çözmesine destek olan interaktif bir işbirliği sürecidir. Yaşam Koçluğu'nda koçun doğruları değil sizin doğrularınız hayata geçirilir.

Devamını oku...

KUANTUM YAŞAM KOÇLUĞU NEDİR, FARKI NEDİR ?

Resim2Diğer koçluklarda uygulanan tüm yöntemlere ek olarak farklı bir dizi tekniği de içeren koçluk programıdır. Kuantum Yaşam Koçu gerek kişinin kendisini yeniden yapılandırmasını, gerekse yaşamını yeniden dizayn etmesini sağlayacak araçları sunar. 

Kuantum Yaşam Koçluğu, kişinin bugün içinde bulunduğu durumunu oluşturan geçmişten gelen olumsuz inanç kalıpları değişmediği sürece, bugününde ve geleceğinde de benzer yaşam deneyimlerinin ve döngülerin devam etme olasılığının çok yüksek olduğunu düşünür.

Devamını oku...

Sosyal Ağda Paylaşım