TELKİN CD'Sİ NASIL KULLANILIR?

Resim1K2Her gece yatarken uykuya dalmadan önce dinlenmelidir. 21 gece boyunca dinlemeye devam edilip ardından 1 hafta dinlemeye ara verilmeli; böylece 28 günlük süreç tamamlanmış olur. Kulaklıkla dinlenmesi gerekiyor. Bilinçaltının değişimi için 6 ay, minimum 3 ay(3 X 28 günlük süreç) bu uygulama sürdürülür.

TELKİN CD’LERİ NE KADAR ETKİLİ?

Alanında uzman kişilerce hazırlanmış bilinçaltı telkin CD’lerinin etkisi kesindir. Eğer düzenli ve kurallara uygun bir şekilde kullanılırsa mutlaka fayda görülür. Bilinçaltı telkinlerinin etkinliği ile ilgili araştırmalar bilinçaltı telkin yöntemlerinin etkinliğini ispatlamıştır.

ResimOK1Geleceğin beyin teknolojisi olarak tanımlanan bilinçaltı telkinleri dünyada milyonlarca insan tarafından kullanılıyor. Kişisel gelişim uzmanları tarafından da kullanılıyor ve tavsiye ediliyor. Birçok ünlü bu yöntemle kendisini geliştirmeye çalışıyor.

Uygulamalara rağmen etkisini görmediğiniz Telkin CD çalışmaları için bir uzmandan yardım almanız gerekebilir.

Alışkanlık değiştirmek istenilen durumlarda bilinçaltı ile bilincin uyumu gereklidir. Sadece bilinçli zihinle ve irade kullanılarak alışkanlık değiştirme çabaları ancak kısa bir süre için işe yarar. Bilinç ile bilinçaltının ters düştüğü durumlarda eski alışkanlığa geri dönüş olur, çünkü bilinçaltı kazanmıştır. Sigarayı bırakma isteği gibi durumlarda bu davranış bilinçaltında olumlu bir anlam ya da deneyimle eşleştirilmişse, bırakılma girişiminden sonra tekrar dönüş olmasının nedeni de budur. Bir alışkanlığı ondan kurtulmaya çalışarak değiştiremeyiz. Ya onun yerine olumlu başka bir alışkanlık edinmeliyiz, bunun için de nörobiyolojinin gücünden faydalanabiliriz. Yani tekrar..

Zihinde yeni bir alışkanlığın, yeni bir düşünce sisteminin yerleşmesi için gerekli sürenin aralıksız 21 gün tekrar olduğu gösterilmiştir. Yani beyinde yeni bir davranış modeli ya da inanç sistemi yerleşmesi için oluşan nöron ağının güçlenmesi için gerekli süre 3 haftadır.

Subliminal mesaj ile Kuantum Bilinçaltı Telkin CD’leri güvenlidir. Subliminal mesajlar bilinçaltı programınızı bilinçli isteğinizle uyumlu hale getirir. Bilinçaltı ve bilinç uyumu daima istenilen sonucu yaratır.

                Muhteşem bir dönüşüm, tek yapılması gereken dinlemek.

Telkin CD konu başlıkları, içerik detayları ve siparişleriniz için tıklayınız

Sosyal Ağda Paylaşım