Subliminal Telkin CD mp3

BİLİNÇALTI SUBLİMİNAL TELKİN CD HİZMETLERİMİZ

Sosyal Fobi                                                    
► Başarı Sanatı 
► Zaman Yönetimi

► Sağlıklı Kilo Verme
► Özdeğer, Özsaygı, Özsevgi ve Özgüven 
► Geleceğe Güven ve Pozitif Düşünce Gücünü Geliştirme

► Sınav Stresini Yenmek ve Sınav Başarısı
► Geçmişi kabullenme ve Affetmenin Hafifliği
► Sağlıklı Bir Bedene Sahip Olma, Bedensel Şifa

► Ders Çalışma, Motivasyon, Odaklanma ve Güçlü Bir Hafıza
► Kendini İfade Edebilmek ve Hayır Diyebilmek
► İdeal Eşini Hayatına Çekmek
► Sevgi İçinde Barış Ve Huzur Dolu İlişkiler

► Stres Yönetimi Ve Huzurlu Bir Zihin
► Huzurlu Ve Rahat Bir Uyku
► Bolluk, Bereket Bilinci İle Parayı Hayatınıza Çekmek  
► Topluluk Öününde Söz Söyleme ve Sahne Korkusu
► Öz Potansiyelini Açığa Çıkarma, Hayat Amacına Uygun bir Yaşamı Yaratma

CD'lerin içerik detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Tüm Subliminal CD mp3 çalışmaları kişinin ismine özel hazırlandiğı için, erişebileceğiniz pek çok benzeri telkin CD'sine göre daha etkili sonuç verir.

CD'niz en geç 3 iş günü içinde hazırlanır.

♦ Subliminal Telkin CD'nizi yukarıda yer alan başlıklardan seçebileceğiniz gibi;
 

♦ Diğer bir seçenek de; durumunuzu, sorunlarınızı, hedeflerinizi, gerçekleştirmek istediğiniz arzularınızı bize ulaştırmanız durumunda tamamen kişinin durumuna spesifik Kişiye Özel Bilinçaltı Subliminal Telkin CD kaydını mp3 olarak hazırlamaktayım.  
Ayrıca bu 2. seçenekte hiç bir yerde bulamayacağınız kişinin ihtiyaçlarına uygun oluşturacağım spesifik  ''Olumlamaları''da yer almaktadır. 

CD mp3 kaydı talepleriniz için iletişim formunu kullanarak bana ulaşabilirsiniz.
 

Sizden gelen sorular;

Telkin CD'ler güvenilir midir?

Subliminal Telkin Cd'lerinde amaç; uyumadan önceki süreçte zihin alfa frekansı aşamasındayken, Olumlu mesajın eleştirel "bilinçli" zihnin filtresine takılmadan doğrudan bilinçaltı tarafından algılanmasını sağlamaktır. Bilinçaltındaki olumsuz inançları arzulanan olumlu inançlara dönüştürme işlemidir. İnançlarımızın ve alışkanlıklarımızın kayıtlı olduğu bilinçaltı zihnimiz, davranışlarımızı, seçimlerimizi dolayısıyla "kaderimizi" etkiler.

Subliminal mesaj yüzde yüz güvenlidir. İnsana zarar verebilecek her türlü mesaj otomatik olarak bilinçaltı tarafından reddedilir. Çünkü her canlının bilinç katmanlarının doğası önce o canlıyı korumaya yönelik olarak programlanmıştır.
 
Sizin "gerçek" doğrularınızla çelişen mesajlar bilinçaltınız tarafından zaten kabul edilmez. Ama inançlarımızın çoğu bizim "gerçek" doğrularımız değildir.  Bu yüzden bunları olumlu yönde değiştirmek subliminal mesajlar ile bilinçaltı programınızı bilinçli isteğinizle uyumlu hale getirmeyi sağlar.
 
Telkin CD'leri ile bireysel gelişiminizde sadece size rehberlik edilir. Sürecin bütün kontrolünün daima kendi elinizde olduğunu hatırlayın.
 

⇒ CD dinlerken uyuya kalırsam etkisi kaybolur mu?

Subliminal Telkin CD dinlerken bazı danışanlarımız uyuyakalabilmekteler; bunun hiçbir sakıncası yoktur. Bilinçaltı uyku halindeyken yani teta ve delta frekanslarına geçtiğinde de bütün olumlu telkinleri özümsemeye devam eder. Subliminal telkinler ve mesajlar bilinçli algılamanın ötesinde algılanmak üzere hazırlanmaktadır.
 
CD'lerinizi dinleyip, telefonla veya e-posta yazarak deneyiminizi bizimle paylaşmaktan lütfen çekinmeyin; deneyimleriniz, yorumlarınız, görüşleriniz, önerileriniz ve kazanımlarınız bizim için çok değerli.
 

Sosyal Ağda Paylaşım