KUANTUM BİLİNÇALTI TELKİN CD’LERİ NASIL ÇALIŞIR?

Resimkuantu1Beyin dalgaları ile zihnin yeniden yapılandırılması çalışmaları güncel ve yeni bir bilgi olmayıp, 70 yıllık araştırmaları kapsayan gelişmiş ve bilinen bir teknolojidir. Bilinçaltı 24 saat faaliyettedir, bilinçaltı uyumaz, gece bilinç uykudayken de çalışmaya devam eder, aynı zamanda bilinçaltı vücudun bütün faaliyetlerini kontrol eder, düzenler. 

Bilinçaltı yeniden programlanabilir. Geçmişten gelen, özellikle çocukluk deneyimlerinden edinilen olumsuz bilinçaltı inanç kalıplarının, kişinin yaşamı boyunca hayatını etkilediği ve yönettiği biliniyor. Bilinçaltında kayıtlı olumsuz inanç kalıpları ve korkulardan arınmak, bugün ve gelecekteki yaşamımızı istediğimiz şekilde yönetebilmek için bu inanç sistemlerinin ve alışkanlıkların tersi olumlu telkinlerle değiştirilmesi gerekiyor.

İşte Kuantum Bilinçaltı Telkin CD’leri ile tespit ettiğimiz dolayısıyla kişinin ihtiyacına uygun ya da belli konu ve başlıklarda hazırlanan kayıtların dinlenmesi ile kişinin bu değişimi kendisinin yapması bugün artık mümkündür.

''Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.” 
Shad Helmstetter

Bilinç neye inanırsa bilinçaltı ona odaklanır. Bilinçaltı bilincin duyamadıklarını duyar, göremediklerini görür. Bilinçaltı telkinlerinde amaç bilinç eşiğini, engelini aşmak, eleştirel bilinci geçip direk bilinçaltına ulaşmaktır. Böylece telkin bilincin değerlendirmesinden kurtulacak, bilinçaltı tarafından direk kabul edilecektir. Bu nedenle Bilinçaltı telkin CD’leri normal duyma sınırının dışındaki bir frekansla kaydedilen mesajları içerir. Telkinler arka planda ve çalınan bir müziğin üstüne kaydedilmiştir. Bilinç müziğin sesini duyar ama telkinlerin sesini duyamaz. Kişiye ve ihtiyaçlarına özel hazırlanır; yani kişinin ismine özel hazırlanır. Bu sistem ile Kuantum Telkin CD'sinin etkisi, diğer telkin CD'lerine göre 2 kat daha fazladır.

Olumlu ve olumsuz alışkanlıkların, yaşam deneyimlerinin, inançların belleği bilinçaltındadır. Bilinçaltı kayıtları değişirse, inançlarınız, davranışlarınız, seçimlerimiz ve hayatımız değişir, tabii istediğiniz yönde.

Burada amaç, bilinç ile bilinçaltının zıtlığını ortadan kaldırmak, ikisini BİR yapmaktır. Subliminal telkinler bilinçaltı programınızı bilinçli isteğinizle uyumlu hale getirir. Bilinçaltı ve bilinç uyumu daima istenen sonucu yaratır. 

Subliminal Telkin CD hizmetlerimiz için tıklayınız

Telkin CD konu başlıkları, içerik detayları ve siparişleriniz için tıklayınız

Sosyal Ağda Paylaşım