Bütünüyle Kişiye Özel CD Çalışması

Spesifik Subliminal Telkin CD                 Telkin MP3 Kaydı Hazırlat

Durumunuzu, sorunlarınızı, hedeflerinizi, gerçekleştirmek istediğiniz arzularınızı bize yazarak ulaştırmanız durumunda tamamen kişinin durumuna spesifik 'Kişiye Özel Bilinçaltı Subliminal Telkin CD'si' hazırlamaktayım. Bunları e-maille detaylıca yazarak iletebileceğiniz gibi, telefon ile de bana ulaşabilirsiniz. Detaylı bir çalışmanın ardından sizin durumunuza özel oluşturulmuş Spesifik CD kaydına ulaşabilirsiniz. Doğa ve dalga seslerinin yer aldığı rahatlatıcı müziğin altına özel bir program ile kaydedilen sizin arzularınızı içeren telkin metinlerini ve olumlamaları yerleştirilir. 

21 gece Subliminal Telkin CD mp3 dinleme ve 7 gün boşluk bırakılması ile 28 günlük süreci 1 aylık çalışma gibi düşündüğümüzde,  en az 3 ay boyunca bu yeni zihin ve bilinçaltı programlama çalışmasına devam etmeniz önerilir.

Hayatınızda istediğiniz yönde birden çok konuda ve kalıcı değişimler için Bütünüyle Kişiye Özel Subliminal Bilinçaltı Telkin CD çalışması fırsatını yakalayın.

* Bilinç neye inanırsa bilinçaltı ona odaklanır. Bilinçaltı bilincin duyamadıklarını duyar, göremediklerini görür. Bilinçaltı telkinlerinde amaç bilinç eşiğini, engelini aşmak, eleştirel bilinci geçip direk bilinçaltına ulaşmaktır. Böylece telkin bilincin değerlendirmesinden kurtulacak, bilinçaltı tarafından direk kabul edilecektir. Bu nedenle Bilinçaltı telkin CD’leri normal duyma sınırının dışındaki bir frekansla kaydedilen mesajları içerir. Telkinler arka planda ve çalınan bir müziğin üstüne kaydedilmiştir. Bilinç müziğin sesini duyar ama telkinlerin sesini duyamaz. Kişinin ismine özel hazırlanır. Bu sistem ile Kuantum Telkin CD'sinin etkisi, diğer telkin CD'lerine göre 2 kat daha fazladır. 
 
Alanında uzman kişilerce hazırlanmış bilinçaltı telkin CD’lerinin etkisi kesindir. Eğer düzenli ve kurallara uygun bir şekilde kullanılırsa mutlaka fayda görülür. Bilinçaltı telkinlerinin etkinliği ile ilgili araştırmalar bilinçaltı telkin yöntemlerinin etkinliğini ispatlamıştır.

Zihinde yeni bir alışkanlığın, yeni bir düşünce sisteminin yerleşmesi için gerekli sürenin aralıksız 21 gün tekrar olduğu gösterilmiştir. Yani beyinde yeni bir davranış modeli ya da inanç sistemi yerleşmesi için oluşan nöron ağının güçlenmesi için gerekli süre 3 haftadır.
 
Her gece yatarken uykuya dalmadan önce dinlenmelidir. 21 gece boyunca dinlemeye devam edilip ardından 1 hafta dinlemeye ara verilmeli; böylece 28 günlük süreç tamamlanmış olur. Kulaklıkla dinlenmesi gerekiyor. Bilinçaltının değişimi için 6 ay, minimum 3 ay(3 X 28 günlük süreç) bu uygulama sürdürülür.
 
Subliminal mesaj ile Kuantum Bilinçaltı Telkin CD’leri güvenlidir. Subliminal mesajlar bilinçaltı programınızı bilinçli isteğinizle uyumlu hale getirir. Bilinçaltı ve bilinç uyumu daima istenilen sonucu yaratır.

  

Sosyal Ağda Paylaşım