Öz Potansiyelini Açığa Çıkarma, Hayat Amacına Uygun Bir Yaşamı Yaratma

Subliminal Bilinçaltı Telkin CD         Telkin MP3 Kaydı Hazırlat

Her canlının var olma nedeni vardır. İnsanın da yaşamının bir var olma nedeni ve hayat amacı vardır. İnsan kendini tanıdıkça ve sezgilerini kullanabildiği ölçüde ruhsal zekası(SQ) ile bağlantı yeteneğini güçlendirebildiği ölçüde bu amacı keşfedebiliyor ve yeteneklerine ve yaratılışına uygun amaçları hayata geçirebiliyor. Ancak öyle çok toplumsal kalıplar ve yaratıcılığımızı,

 özgünlüğümüzü baskılayan çevresel faktörler ile çevreleniyoruz ki, ruhsal zekamızla iletişimimiz, olgunlaştıkça maalesef azalıyor.

 

Hayatınızdan memnun değilseniz ve bunu değiştirmeye yönelik adımları da atamıyorsanız mutsuzluğunuz da giderek artıyor. Zihinsel kalıplardan özgürleştikçe, kendimize inandıkça, yaratıcılığımıza yol açtıkça, özsaygımız, cesaretimiz ve özgüvenimiz arttıkça hayata kattığımız renkler de artıyor. Kendimizi yaşamaya başladıkça, özgürlük hissi, doyum, zenginlik ve bereket de beraberinde otomatik olarak geliyor.

Günümüz toplumunda kendimizi tanımak için, daha fazla yalnız kalmaya, kendimizle başbaşa kalmaya ihtiyacımız var. kendimizi dinlemeye ..  Artık bunu daha kolay kılmanın yolu Özünüzde saklı kalan potansiyeli açığa çıkartacak güçleri ve yetenekleri fark etmenizi, farkındaysanız da hayata sunmakta gerekli cesaret, özgüven, yeterlilik, değerlilik, özsaygıyı hissetmenizi sağlayacak, olumlu telkinleri bilinçaltınıza yerleştirmektir. Her insan bu dünyada  başarılı, doyumlu ve bolluk içinde bir yaşamı arzular ve hak eder. Bunun için uygun adımları atmak da bizim sorumluluğumuzdur. Sorumluluk aldıkça özgürleşiriz. 

* Bilinç neye inanırsa bilinçaltı ona odaklanır. Bilinçaltı bilincin duyamadıklarını duyar, göremediklerini görür. Bilinçaltı telkinlerinde amaç bilinç eşiğini, engelini aşmak, eleştirel bilinci geçip direk bilinçaltına ulaşmaktır. Böylece telkin bilincin değerlendirmesinden kurtulacak, bilinçaltı tarafından direk kabul edilecektir. Bu nedenle Bilinçaltı telkin CD’leri normal duyma sınırının dışındaki bir frekansla kaydedilen mesajları içerir. Telkinler arka planda ve çalınan bir müziğin üstüne kaydedilmiştir. Bilinç müziğin sesini duyar ama telkinlerin sesini duyamaz. Kişinin ismine özel hazırlanır. Bu sistem ile Kuantum Telkin CD'sinin etkisi, diğer telkin CD'lerine göre 2 kat daha fazladır. 
 
Alanında uzman kişilerce hazırlanmış bilinçaltı telkin CD’lerinin etkisi kesindir. Eğer düzenli ve kurallara uygun bir şekilde kullanılırsa mutlaka fayda görülür. Bilinçaltı telkinlerinin etkinliği ile ilgili araştırmalar bilinçaltı telkin yöntemlerinin etkinliğini ispatlamıştır.

Zihinde yeni bir alışkanlığın, yeni bir düşünce sisteminin yerleşmesi için gerekli sürenin aralıksız 21 gün tekrar olduğu gösterilmiştir. Yani beyinde yeni bir davranış modeli ya da inanç sistemi yerleşmesi için oluşan nöron ağının güçlenmesi için gerekli süre 3 haftadır.
 
Her gece yatarken uykuya dalmadan önce dinlenmelidir. 21 gece boyunca dinlemeye devam edilip ardından 1 hafta dinlemeye ara verilmeli; böylece 28 günlük süreç tamamlanmış olur. Kulaklıkla dinlenmesi gerekiyor. Bilinçaltının değişimi için 6 ay, minimum 3 ay(3 X 28 günlük süreç) bu uygulama sürdürülür.
 
Subliminal mesaj ile Kuantum Bilinçaltı Telkin CD’leri güvenlidir. Subliminal mesajlar bilinçaltı programınızı bilinçli isteğinizle uyumlu hale getirir. Bilinçaltı ve bilinç uyumu daima istenilen sonucu yaratır.

 

Sosyal Ağda Paylaşım