Topluluk Önünde Söz Söyleme ve Sahne Korkusu

Subliminal Bilinçaltı Telkin CD           Telkin MP3 Kaydı Hazırlat

Topluluk önünde konuşma korkusu toplumda her 10 kişiden 7-8 inde farklı derecelerde olsa da görülür. Zihinde yaratılan kaygı ve korku kişinin kaynaklarına ulaşmasını, kontrölü eline almasını ve rahat olmasını engeller. Zihinsel negatif düşünce kalıpları, kaygı oluşturur ve kişiyi yönetir, bu da sonucun beklenildiği gibi başarısızıkla oluşmasını sağlar. Zihinde kaygıya neden olan tüm negatif inançlar ve geçmişten gelen deneyim ve gözlemlerin oluşturduğu inançlar subliminal bilinçaltı telkinler aracılığyla bilinçaltınıza iletilir.

Derin zihindeki düşüncelerin olumluya dönüştürülmesi için bir dizi olumlama (afirmasyon) cümlesi kullanılmaktadır. Böylece kaygı ve korkular kaybolurken yerini, kişinin daha sakin, dingin, kendinden emin, akıcı, keyifli, özgüvenli ve rahat olması sağlanır. Topluluk önünde etkili konuşma, sunum ya da sahne korkusunu yenmek için mümkün olduğunca tekrar(en az 3 tekrar) ve konuya hakimiyet önemli ölçüde rahatlık ve güven sağlar. Gereksiz korkuları aşmanın yolu korkunun üzerine gitmek ve o derece korkulacak bir şey olmadığını görmek, deneyimlemektir.

Bununla birlikte kaygı, korku ve panik, azalmıyorsa Telkin CD'sinden destek almak büyük fayda sağlayacaktır. Olumlu düşünce ve inançlar, bilinçaltı düzeyde rahatlatıcı ve kontrolü tekrar size kazandıran tüm telkinler derin zihne bu yöntemle yerleştirilir. Zihninizin korku, kaygı, kötü senaryo üreten aleyhiniz olan gücü, yerini lehinize bir güce bırakırken, siz de rahatça söz söyleyebilir, keyifli sunumlar gerçekleştirebilirsiniz.

* Bilinç neye inanırsa bilinçaltı ona odaklanır. Bilinçaltı bilincin duyamadıklarını duyar, göremediklerini görür. Bilinçaltı telkinlerinde amaç bilinç eşiğini, engelini aşmak, eleştirel bilinci geçip direk bilinçaltına ulaşmaktır. Böylece telkin bilincin değerlendirmesinden kurtulacak, bilinçaltı tarafından direk kabul edilecektir. Bu nedenle Bilinçaltı telkin CD’leri normal duyma sınırının dışındaki bir frekansla kaydedilen mesajları içerir. Telkinler arka planda ve çalınan bir müziğin üstüne kaydedilmiştir. Bilinç müziğin sesini duyar ama telkinlerin sesini duyamaz. Kişinin ismine özel hazırlanır. Bu sistem ile Kuantum Telkin CD'sinin etkisi, diğer telkin CD'lerine göre 2 kat daha fazladır. 
 
Alanında uzman kişilerce hazırlanmış bilinçaltı telkin CD’lerinin etkisi kesindir. Eğer düzenli ve kurallara uygun bir şekilde kullanılırsa mutlaka fayda görülür. Bilinçaltı telkinlerinin etkinliği ile ilgili araştırmalar bilinçaltı telkin yöntemlerinin etkinliğini ispatlamıştır.

Zihinde yeni bir alışkanlığın, yeni bir düşünce sisteminin yerleşmesi için gerekli sürenin aralıksız 21 gün tekrar olduğu gösterilmiştir. Yani beyinde yeni bir davranış modeli ya da inanç sistemi yerleşmesi için oluşan nöron ağının güçlenmesi için gerekli süre 3 haftadır.
 
Her gece yatarken uykuya dalmadan önce dinlenmelidir. 21 gece boyunca dinlemeye devam edilip ardından 1 hafta dinlemeye ara verilmeli; böylece 28 günlük süreç tamamlanmış olur. Kulaklıkla dinlenmesi gerekiyor. Bilinçaltının değişimi için 6 ay, minimum 3 ay(3 X 28 günlük süreç) bu uygulama sürdürülür.
 
Subliminal mesaj ile Kuantum Bilinçaltı Telkin CD’leri güvenlidir. Subliminal mesajlar bilinçaltı programınızı bilinçli isteğinizle uyumlu hale getirir. Bilinçaltı ve bilinç uyumu daima istenilen sonucu yaratır.

  

Sosyal Ağda Paylaşım