Bolluk, Bereket Bilinci ile Parayı Hayatına Çekmek

Subliminal Bilinçaltı Telkin CD              Telkin MP3 Kaydı Hazırlat

Yaşamınızda bolluk ve zenginlikten yana sıkıntı yaşıyorsanız. Para ile olan düşünsel ilişkinize bakmanız gerekir. Çoğu insanın bilinçaltında paraya dair olumsuz inançlar,

 korkular, kaygılar yer alıyor. Parayı sevmenin kötü bir şey olduğuna dair inançları taşıyor olabiliriz. Sevmediğiniz bir şey neden size gelsin ki? Nasıl ki, Siz sevmediğiniz bir insanın yanında olmaktan haz almıyorsanız, para da onu iten olumsuz bilinçaltı inançlarınız olduğu müddetçe size gelemeyecektir.

 

Parayı sevmek ile parayı amaç edinmek ve tutsağı olmak farklı şeylerdir. Zengin olmak ve bolluk içinde yaşamak her insanın doğal hakkıdır. Paraya dair bilinçaltındaki negatif inançları olumlu inançlar ile değiştirmek artık çok kolay. Dinledikçe önceleri siz farkında olmadan paraya ve zenginliğe olan inançlarınız zamanla değişim gösterecek. Bolluk bilincindeki derin zihniniz ile parayı hayatınıza çekmek için CD'yi seçebilirsiniz.

* Bilinç neye inanırsa bilinçaltı ona odaklanır. Bilinçaltı bilincin duyamadıklarını duyar, göremediklerini görür. Bilinçaltı telkinlerinde amaç bilinç eşiğini, engelini aşmak, eleştirel bilinci geçip direk bilinçaltına ulaşmaktır. Böylece telkin bilincin değerlendirmesinden kurtulacak, bilinçaltı tarafından direk kabul edilecektir. Bu nedenle Bilinçaltı telkin CD’leri normal duyma sınırının dışındaki bir frekansla kaydedilen mesajları içerir. Telkinler arka planda ve çalınan bir müziğin üstüne kaydedilmiştir. Bilinç müziğin sesini duyar ama telkinlerin sesini duyamaz. Kişinin ismine özel hazırlanır. Bu sistem ile Kuantum Telkin CD'sinin etkisi, diğer telkin CD'lerine göre 2 kat daha fazladır. 
 
Alanında uzman kişilerce hazırlanmış bilinçaltı telkin CD’lerinin etkisi kesindir. Eğer düzenli ve kurallara uygun bir şekilde kullanılırsa mutlaka fayda görülür. Bilinçaltı telkinlerinin etkinliği ile ilgili araştırmalar bilinçaltı telkin yöntemlerinin etkinliğini ispatlamıştır.

Zihinde yeni bir alışkanlığın, yeni bir düşünce sisteminin yerleşmesi için gerekli sürenin aralıksız 21 gün tekrar olduğu gösterilmiştir. Yani beyinde yeni bir davranış modeli ya da inanç sistemi yerleşmesi için oluşan nöron ağının güçlenmesi için gerekli süre 3 haftadır.
 
Her gece yatarken uykuya dalmadan önce dinlenmelidir. 21 gece boyunca dinlemeye devam edilip ardından 1 hafta dinlemeye ara verilmeli; böylece 28 günlük süreç tamamlanmış olur. Kulaklıkla dinlenmesi gerekiyor. Bilinçaltının değişimi için 6 ay, minimum 3 ay(3 X 28 günlük süreç) bu uygulama sürdürülür.
 
Subliminal mesaj ile Kuantum Bilinçaltı Telkin CD’leri güvenlidir. Subliminal mesajlar bilinçaltı programınızı bilinçli isteğinizle uyumlu hale getirir. Bilinçaltı ve bilinç uyumu daima istenilen sonucu yaratır.

  

Sosyal Ağda Paylaşım