Stres Yönetimi ve Huzurlu Bir Zihin

Subliminal Bilinçaltı Telkin CD           Telkin MP3 Kaydı Hazırlat

Günümüzde stres adeta yaşamın bir parçası haline geldi. Dışsal faktörlere uyum sağlayamadığımız ölçüde strese giriyoruz. Benzer olaylara bazılarımız aşırı tepkiler vererek, dinginliğini kaybederek, kaygı, korku yaşayarak tepki verirken, bazılarımız da sükunetini koruyarak, içsel huzurunu koruyarak ve çözüm odaklı, pozitif tepkiler verebiliyor. Peki neden? Farklı zihinsel yapılara sahip olduğumuz için. Stresi yönetemediğimizde; zihinde karmaşa, can sıkıntısı, kaygı, korku, gerginlik ve enerji kaçakları artarken, savruluyoruz, bedensel olarak da yorgun, enerjisiz, bitkin hissediyoruz. İçsel huzuru korudukça, dengede ve merkezimizde kalmayı başardığımız ölçüde stresin üstesinden gelmek mümkün.

İşte bu noktada Telkin CD'si derin zihninizde dinginliği korumayı, enerjinizi korumayı, olaylara negatif ve yıkıcı tepki vermenizin önüne geçen, güçlü, güvende ve çözüm odaklı yaklaşımı benimsemenizi sağlayan telkinleri bilinçaltınıza yerleştirmeyi sağlar. Dışsal faktörleri değiştiremiyorsak, içsel tepkilerimizi değiştirebiliriz. Stresi kontrol edebileceğiniz, daha huzurlu, dingin ve başarılı bir yaşamı seçebilirsiniz.

* Bilinç neye inanırsa bilinçaltı ona odaklanır. Bilinçaltı bilincin duyamadıklarını duyar, göremediklerini görür. Bilinçaltı telkinlerinde amaç bilinç eşiğini, engelini aşmak, eleştirel bilinci geçip direk bilinçaltına ulaşmaktır. Böylece telkin bilincin değerlendirmesinden kurtulacak, bilinçaltı tarafından direk kabul edilecektir. Bu nedenle Bilinçaltı telkin CD’leri normal duyma sınırının dışındaki bir frekansla kaydedilen mesajları içerir. Telkinler arka planda ve çalınan bir müziğin üstüne kaydedilmiştir. Bilinç müziğin sesini duyar ama telkinlerin sesini duyamaz. Kişinin ismine özel hazırlanır. Bu sistem ile Kuantum Telkin CD'sinin etkisi, diğer telkin CD'lerine göre 2 kat daha fazladır. 
 
Alanında uzman kişilerce hazırlanmış bilinçaltı telkin CD’lerinin etkisi kesindir. Eğer düzenli ve kurallara uygun bir şekilde kullanılırsa mutlaka fayda görülür. Bilinçaltı telkinlerinin etkinliği ile ilgili araştırmalar bilinçaltı telkin yöntemlerinin etkinliğini ispatlamıştır.

Zihinde yeni bir alışkanlığın, yeni bir düşünce sisteminin yerleşmesi için gerekli sürenin aralıksız 21 gün tekrar olduğu gösterilmiştir. Yani beyinde yeni bir davranış modeli ya da inanç sistemi yerleşmesi için oluşan nöron ağının güçlenmesi için gerekli süre 3 haftadır.
 
Her gece yatarken uykuya dalmadan önce dinlenmelidir. 21 gece boyunca dinlemeye devam edilip ardından 1 hafta dinlemeye ara verilmeli; böylece 28 günlük süreç tamamlanmış olur. Kulaklıkla dinlenmesi gerekiyor. Bilinçaltının değişimi için 6 ay, minimum 3 ay(3 X 28 günlük süreç) bu uygulama sürdürülür.
 
Subliminal mesaj ile Kuantum Bilinçaltı Telkin CD’leri güvenlidir. Subliminal mesajlar bilinçaltı programınızı bilinçli isteğinizle uyumlu hale getirir. Bilinçaltı ve bilinç uyumu daima istenilen sonucu yaratır.

 

Sosyal Ağda Paylaşım