Sevgi İçinde Barış ve Huzur Dolu İlişkiler

Subliminal Bilinçaltı Telkin CD          Telkin MP3 Kaydı Hazırlat

Dünyayı algılayış biçimimiz, düşüncelerimizi, düşüncelerimiz enerjimizi etkiliyor. Benzer enerjiler birbirine çekilirler ve ilişki kurarlar. Her ne kadar yaşamımızda kendimizin isteyerek oluşturmadığımızı düşündüğümüz olumsuz ilişkiler var olsa bile,

 aslında temelde bilinçaltımızda yatan inançlara uygun insanları hayatımıza çekiyoruz.

 

'Dünyanı değiştirmek istiyorsan, önce düşüncelerini değiştir' söylemini hemen hepimiz duymuşuzdur. Ama bunu nasıl başaracağımızın yolları pek de anlatılmaz, üzerinde sıklıkla durulmaz. Durulsa bile bilinçli zihinle ne kadar değişim istiyor olsak da, alışkanlıklar zincirinden çıkmamız gündelik yaşam içinde kolay olmayabiliyor. Bu yüzden bu söylemin en kolay uygulanış yolunu açan yöntemlerden biridir; Subliminal Telkin CD'ler.

Bilinçaltı telkinler ile derin zihindeki  düşünceleri, dünyayı algılayış biçimimizi esnetirsek ve olumluya dönüştürebilirsek, insanlara bakış açımızı ve insan ilişkilerine dair derinlerdeki inançlarımızı olumlu telkinler, olumlu söylemler ile değiştirirsek, inançlarımızın da değiştiğini görürüz. İnançlarımız değiştiğinde davranışlarımız, enerjimiz değişir. Yeni olumlu enerjimizle uyumlu insan ilişkileri yaratırız. Siz pozitif bir ruh halindeyken, yansımanız da pozitif olacaktır. Nasıl ki düşüncelerimizin gücü bize aitse, başkalarının düşüncelerinin gücü de onlara aittir, bu yüzden kimseyi değiştirmek mümkün değil. Ancak kendimizi değiştirebilir, özümüze uygun gelişim sağlayabiliriz. 

 

* Bilinç neye inanırsa bilinçaltı ona odaklanır. Bilinçaltı bilincin duyamadıklarını duyar, göremediklerini görür. Bilinçaltı telkinlerinde amaç bilinç eşiğini, engelini aşmak, eleştirel bilinci geçip direk bilinçaltına ulaşmaktır. Böylece telkin bilincin değerlendirmesinden kurtulacak, bilinçaltı tarafından direk kabul edilecektir. Bu nedenle Bilinçaltı telkin CD’leri normal duyma sınırının dışındaki bir frekansla kaydedilen mesajları içerir. Telkinler arka planda ve çalınan bir müziğin üstüne kaydedilmiştir. Bilinç müziğin sesini duyar ama telkinlerin sesini duyamaz. Kişinin ismine özel hazırlanır. Bu sistem ile Kuantum Telkin CD'sinin etkisi, diğer telkin CD'lerine göre 2 kat daha fazladır.

 

Alanında uzman kişilerce hazırlanmış bilinçaltı telkin CD’lerinin etkisi kesindir. Eğer düzenli ve kurallara uygun bir şekilde kullanılırsa mutlaka fayda görülür. Bilinçaltı telkinlerinin etkinliği ile ilgili araştırmalar bilinçaltı telkin yöntemlerinin etkinliğini ispatlamıştır.

Zihinde yeni bir alışkanlığın, yeni bir düşünce sisteminin yerleşmesi için gerekli sürenin aralıksız 21 gün tekrar olduğu gösterilmiştir. Yani beyinde yeni bir davranış modeli ya da inanç sistemi yerleşmesi için oluşan nöron ağının güçlenmesi için gerekli süre 3 haftadır.

 

Her gece yatarken uykuya dalmadan önce dinlenmelidir. 21 gece boyunca dinlemeye devam edilip ardından 1 hafta dinlemeye ara verilmeli; böylece 28 günlük süreç tamamlanmış olur. Kulaklıkla dinlenmesi gerekiyor. Bilinçaltının değişimi için 6 ay, minimum 3 ay(3 X 28 günlük süreç) bu uygulama sürdürülür.

 

Subliminal mesaj ile Kuantum Bilinçaltı Telkin CD’leri güvenlidir. Subliminal mesajlar bilinçaltı programınızı bilinçli isteğinizle uyumlu hale getirir. Bilinçaltı ve bilinç uyumu daima istenilen sonucu yaratır.

  

Sosyal Ağda Paylaşım