İdeal Eşini Hayatına Çekmek

Subliminal Bilinçaltı Telkin CD           Telkin MP3 Kaydı Hazırlat

Benzer ilişki deneyimleri mi yaşıyorsunuz? Her seferinde umutla başladığınız yeni ilişkiniz benzer nedenlerle benzer şekilde mi sonlanıyor? Neden hep farklı gibi görünen insanlarla benzer ilişkileri

 deneyimliyorsunuz?

Bilinçli zihninizle nasıl bir insanı arzuluyorsunuz; nasıl bir ilişkiniz olsun istiyorsunuz? Sizin için hayatınızın kadını/erkeği nasıl biridir?  O'nun aklınıza gelen tüm 'olumlu' özeliklerini bana yazın. Ruhsal ve fiziksel tüm istediğiniz özellikleri, karakterini, mizacını, yaşam tarzını, aklınıza gelen tüm özelliklerini detaylıca yazın. Bugüne kadar tekrar eden ve olumsuz sonuçlanan ilişki/(leri)nizi de yazın.

Bu çalışma da isminize özel hazırlanmkala birlikte; herkes için farklı farklı içeriklerde olacağı için daha spesifik, detaylı ve kişiye özel bir Telkin CD'si olma özelliğini taşıyor. Hazırlanan Subliminal Telkin CD'nizi en az 3 ay boyunca (önerilen 3-6 ay)(uyumadan önce, 21 gece  dinleme çalışması 1 aylık süreci kapsar) dinleyin.

Derin zihninizde ihtiyaçlarınız değişeceği için artık eskisinden farklı özeliklerde insanlara çekilirsiniz ve hayatınıza da yeni inançlarınızla örtüşen niteliklerdeki insanı çekersiniz. Hayatınızda bu yönde değişim sinyallerini fark edersiniz. Yeni ve farklı enerjideki insanlarla tanışırsınız. Denemeye değer, artık eski enerjideki insan zincirine bir son vermek ve idealinizdeki eşi, partneri hayatınıza çekmek istiyorsanız size özel olacak bu spesifik CD çalışması fırsatını yakalayın.

* Bilinç neye inanırsa bilinçaltı ona odaklanır. Bilinçaltı bilincin duyamadıklarını duyar, göremediklerini görür. Bilinçaltı telkinlerinde amaç bilinç eşiğini, engelini aşmak, eleştirel bilinci geçip direk bilinçaltına ulaşmaktır. Böylece telkin bilincin değerlendirmesinden kurtulacak, bilinçaltı tarafından direk kabul edilecektir. Bu nedenle Bilinçaltı telkin CD’leri normal duyma sınırının dışındaki bir frekansla kaydedilen mesajları içerir. Telkinler arka planda ve çalınan bir müziğin üstüne kaydedilmiştir. Bilinç müziğin sesini duyar ama telkinlerin sesini duyamaz. Kişinin ismine özel hazırlanır. Bu sistem ile Kuantum Telkin CD'sinin etkisi, diğer telkin CD'lerine göre 2 kat daha fazladır. 
 
Alanında uzman kişilerce hazırlanmış bilinçaltı telkin CD’lerinin etkisi kesindir. Eğer düzenli ve kurallara uygun bir şekilde kullanılırsa mutlaka fayda görülür. Bilinçaltı telkinlerinin etkinliği ile ilgili araştırmalar bilinçaltı telkin yöntemlerinin etkinliğini ispatlamıştır.

Zihinde yeni bir alışkanlığın, yeni bir düşünce sisteminin yerleşmesi için gerekli sürenin aralıksız 21 gün tekrar olduğu gösterilmiştir. Yani beyinde yeni bir davranış modeli ya da inanç sistemi yerleşmesi için oluşan nöron ağının güçlenmesi için gerekli süre 3 haftadır.
 
Her gece yatarken uykuya dalmadan önce dinlenmelidir. 21 gece boyunca dinlemeye devam edilip ardından 1 hafta dinlemeye ara verilmeli; böylece 28 günlük süreç tamamlanmış olur. Kulaklıkla dinlenmesi gerekiyor. Bilinçaltının değişimi için 6 ay, minimum 3 ay(3 X 28 günlük süreç) bu uygulama sürdürülür.
 
Subliminal mesaj ile Kuantum Bilinçaltı Telkin CD’leri güvenlidir. Subliminal mesajlar bilinçaltı programınızı bilinçli isteğinizle uyumlu hale getirir. Bilinçaltı ve bilinç uyumu daima istenilen sonucu yaratır.

  

Sosyal Ağda Paylaşım