Kendini İfade Edebilmek ve Hayır Diyebilmek

Subliminal Bilinçaltı Telkin CD         Telkin MP3 Kaydı Hazırlat

kendini ifadeİnsanları kırmaktan çok mu çekiniyorsunuz? Kimse incinmesin diye sonuçta aslında kendinizi incitiğinizi fark ediyor musunuz? Kendinizi rahatça ifade etmekte güçlük mü yaşıyorsunuz? Uygun sözçükleri bulmakta sıkıntı çekiyor, nasıl ifade edeceğinizi mi bilemiyorsunuz? Sonunda herkesin alanınıza müdahale ettiğini, sizin onlara gösterdiğiniz saygının

 size gösterilmediğini mi düşünüyorsunuz? Tüm bu durumlardan mutsuz ama çıkış yolu da bulamıyor musunuz? Emin olun yalnız değilsiniz! Toplumda pek çok insan kendini ifade etmekte zorlanıyor ve bireysel varlık alanını koruyamıyor, biricikliğine saygınlığı hak ettiği şekilde alamıyor.  

 

Başkalarını suçlamak bugüne kadar nasıl ki bu sorunlara çözüm olamadıysa bundan sonra da olamayacak. Kişi ancak ve ancak kendisi hak ettiği saygıyı çevresinden görmeyi sağlayabilir. Kendi özsaygısını arttıran ve buna sahip çıkan kişiye çevresi de hak ettiği saygıyı verecektir. Bunu oluşturacak olan yine kendimiziz. 'Hayır' demekte zorlanıyorsanız da aynı şey söz konusu.

Kabul görme ihtiyacı, onaylanma ihtiyacı, reddedilme korkusu, sevgi dilenciliği, kendini değersiz hissetme, başkalarını kendinden yukarıda görme, güçsüz hissetme ve kurban psikolojisi gibi pek çok nedenden kaynaklanabilen durumlar; yukarıda yaşananlar. Bu yüzden kendi öz değerine sahip çıkma, kendi öz saygını farkında olma, dışardan onay yerine kendine içerden onay verme durumlarını bu CD'yi dinleyerek sağlayabilirsiniz. Şimdi, kendi alanınızı koruyabilmek ve sınır çizebilmek için bir şeyler yapmanın tam zamanı; kendin için bir şeyler yapmanın tam zamanı! Bu CD'ye sahip olun ve dinleyin, dinleyin.. değişin, değiştirin!

* Bilinç neye inanırsa bilinçaltı ona odaklanır. Bilinçaltı bilincin duyamadıklarını duyar, göremediklerini görür. Bilinçaltı telkinlerinde amaç bilinç eşiğini, engelini aşmak, eleştirel bilinci geçip direk bilinçaltına ulaşmaktır. Böylece telkin bilincin değerlendirmesinden kurtulacak, bilinçaltı tarafından direk kabul edilecektir. Bu nedenle Bilinçaltı telkin CD’leri normal duyma sınırının dışındaki bir frekansla kaydedilen mesajları içerir. Telkinler arka planda ve çalınan bir müziğin üstüne kaydedilmiştir. Bilinç müziğin sesini duyar ama telkinlerin sesini duyamaz. Kişinin ismine özel hazırlanır. Bu sistem ile Kuantum Telkin CD'sinin etkisi, diğer telkin CD'lerine göre 2 kat daha fazladır. 
 
Alanında uzman kişilerce hazırlanmış bilinçaltı telkin CD’lerinin etkisi kesindir. Eğer düzenli ve kurallara uygun bir şekilde kullanılırsa mutlaka fayda görülür. Bilinçaltı telkinlerinin etkinliği ile ilgili araştırmalar bilinçaltı telkin yöntemlerinin etkinliğini ispatlamıştır.

Zihinde yeni bir alışkanlığın, yeni bir düşünce sisteminin yerleşmesi için gerekli sürenin aralıksız 21 gün tekrar olduğu gösterilmiştir. Yani beyinde yeni bir davranış modeli ya da inanç sistemi yerleşmesi için oluşan nöron ağının güçlenmesi için gerekli süre 3 haftadır.
 
Her gece yatarken uykuya dalmadan önce dinlenmelidir. 21 gece boyunca dinlemeye devam edilip ardından 1 hafta dinlemeye ara verilmeli; böylece 28 günlük süreç tamamlanmış olur. Kulaklıkla dinlenmesi gerekiyor. Bilinçaltının değişimi için 6 ay, minimum 3 ay(3 X 28 günlük süreç) bu uygulama sürdürülür.
 
Subliminal mesaj ile Kuantum Bilinçaltı Telkin CD’leri güvenlidir. Subliminal mesajlar bilinçaltı programınızı bilinçli isteğinizle uyumlu hale getirir. Bilinçaltı ve bilinç uyumu daima istenilen sonucu yaratır.

 

Sosyal Ağda Paylaşım