Ders Çalışma, Motivasyon, Odaklanma ve Güçlü Hafıza

Subliminal Bilinçaltı Telkin CD          Telkin MP3 Kaydı Hazırlat

Ders çalışmak keyifli bir hal alabilir mi? Odaklanma, self motivasyonunu arttıran ve daha iyi bir belleğe sahip olan bir öğrenci için ders çalışmak da daha kolay ve keyifli olmaktadır.  Böylece okul ve ders başarısını arttırmak mümkün. Eğer odaklanma güçlüğü yaşıyorsanız, ders çalışma konusunda motivasyonunuz düşükse,  okula ve derslere yönelik derin zihninizde olumsuz inançlar yatıyor olabilir. Bilinçaltı düzeyde telkinler ile istenen yönde zihin programlaması mümkün.

Böylece zamanla ders çalışmayı istemek konusunda içsel bir itilim duyacaksınız. Kendiliğinden konsantrasyonuzun ve motivasyonunuzun arttığını okuduklarınızı ve çalıştıklarınızı daha kolay hatırladığınızı göreceksiniz. Bunun için Subliminal Telkin CD'sini 3 ay boyunca(her ay aralıksız 21 gece) dinlemek gerekmektedir. Ders çalışmaya ve başarılı olmaya dair derin zihninizdeki olumsuz inançlar kaybolduğunda, olumlu inançların etkilerini yaşamaya başlayacaksınız.

* Bilinç neye inanırsa bilinçaltı ona odaklanır. Bilinçaltı bilincin duyamadıklarını duyar, göremediklerini görür. Bilinçaltı telkinlerinde amaç bilinç eşiğini, engelini aşmak, eleştirel bilinci geçip direk bilinçaltına ulaşmaktır. Böylece telkin bilincin değerlendirmesinden kurtulacak, bilinçaltı tarafından direk kabul edilecektir. Bu nedenle Bilinçaltı telkin CD’leri normal duyma sınırının dışındaki bir frekansla kaydedilen mesajları içerir. Telkinler arka planda ve çalınan bir müziğin üstüne kaydedilmiştir. Bilinç müziğin sesini duyar ama telkinlerin sesini duyamaz. Kişinin ismine özel hazırlanır. Bu sistem ile Kuantum Telkin CD'sinin etkisi, diğer telkin CD'lerine göre 2 kat daha fazladır. 
 
Alanında uzman kişilerce hazırlanmış bilinçaltı telkin CD’lerinin etkisi kesindir. Eğer düzenli ve kurallara uygun bir şekilde kullanılırsa mutlaka fayda görülür. Bilinçaltı telkinlerinin etkinliği ile ilgili araştırmalar bilinçaltı telkin yöntemlerinin etkinliğini ispatlamıştır.

Zihinde yeni bir alışkanlığın, yeni bir düşünce sisteminin yerleşmesi için gerekli sürenin aralıksız 21 gün tekrar olduğu gösterilmiştir. Yani beyinde yeni bir davranış modeli ya da inanç sistemi yerleşmesi için oluşan nöron ağının güçlenmesi için gerekli süre 3 haftadır.
 
Her gece yatarken uykuya dalmadan önce dinlenmelidir. 21 gece boyunca dinlemeye devam edilip ardından 1 hafta dinlemeye ara verilmeli; böylece 28 günlük süreç tamamlanmış olur. Kulaklıkla dinlenmesi gerekiyor. Bilinçaltının değişimi için 6 ay, minimum 3 ay(3 X 28 günlük süreç) bu uygulama sürdürülür.
 
Subliminal mesaj ile Kuantum Bilinçaltı Telkin CD’leri güvenlidir. Subliminal mesajlar bilinçaltı programınızı bilinçli isteğinizle uyumlu hale getirir. Bilinçaltı ve bilinç uyumu daima istenilen sonucu yaratır.

  

Sosyal Ağda Paylaşım