Sağlıklı Bir Bedene Sahip Olma, Bedensel Şifa

Subliminal Bilinçaltı Telkin CD           Telkin MP3 Kaydı Hazırlat

Beden daima zihni takip eder. Zihninize kendiniz hakkında ne söylerseniz onu kabul edecektir. Bedeniniz için de bu geçerlidir, zihninizde ne düşünürseniz bu bedende bir şekilde ifade bulacaktır.  Bilinçaltımız biz kontrol etmeden bedende pe çok mekanizmayı otomatik olarak yönetir ve iyileştirici mekanizmaları da harekete geçirir. Bilinçaltının bu büyük gücünü sağlığınızı olumlu yönde iyileştirmek ve korumak için kullanabilirsiniz. Bilinçaltının bu gücünü keşfetmek, uyandırmak ve harekete geçirmek için hazırlanmıştır. Subliminal Telkin CD'nizi en az 3 ay boyunca (uyumadan önce, 21 gece dinleme çalışması 1 aylık süreci kapsar) dinleyin.

Bedenin sağlığına kavuşması için gerekli sibliminal telkinleri içeren CD'den yararlanmayı seçebilirsiniz.

* Bilinç neye inanırsa bilinçaltı ona odaklanır. Bilinçaltı bilincin duyamadıklarını duyar, göremediklerini görür. Bilinçaltı telkinlerinde amaç bilinç eşiğini, engelini aşmak, eleştirel bilinci geçip direk bilinçaltına ulaşmaktır. Böylece telkin bilincin değerlendirmesinden kurtulacak, bilinçaltı tarafından direk kabul edilecektir. Bu nedenle Bilinçaltı telkin CD’leri normal duyma sınırının dışındaki bir frekansla kaydedilen mesajları içerir. Telkinler arka planda ve çalınan bir müziğin üstüne kaydedilmiştir. Bilinç müziğin sesini duyar ama telkinlerin sesini duyamaz. Kişinin ismine özel hazırlanır. Bu sistem ile Kuantum Telkin CD'sinin etkisi, diğer telkin CD'lerine göre 2 kat daha fazladır. 
 
Alanında uzman kişilerce hazırlanmış bilinçaltı telkin CD’lerinin etkisi kesindir. Eğer düzenli ve kurallara uygun bir şekilde kullanılırsa mutlaka fayda görülür. Bilinçaltı telkinlerinin etkinliği ile ilgili araştırmalar bilinçaltı telkin yöntemlerinin etkinliğini ispatlamıştır.

Zihinde yeni bir alışkanlığın, yeni bir düşünce sisteminin yerleşmesi için gerekli sürenin aralıksız 21 gün tekrar olduğu gösterilmiştir. Yani beyinde yeni bir davranış modeli ya da inanç sistemi yerleşmesi için oluşan nöron ağının güçlenmesi için gerekli süre 3 haftadır.
 
Her gece yatarken uykuya dalmadan önce dinlenmelidir. 21 gece boyunca dinlemeye devam edilip ardından 1 hafta dinlemeye ara verilmeli; böylece 28 günlük süreç tamamlanmış olur. Kulaklıkla dinlenmesi gerekiyor. Bilinçaltının değişimi için 6 ay, minimum 3 ay(3 X 28 günlük süreç) bu uygulama sürdürülür.
 
Subliminal mesaj ile Kuantum Bilinçaltı Telkin CD’leri güvenlidir. Subliminal mesajlar bilinçaltı programınızı bilinçli isteğinizle uyumlu hale getirir. Bilinçaltı ve bilinç uyumu daima istenilen sonucu yaratır.

 

 

Sosyal Ağda Paylaşım