Geçmişi Kabullenme ve Affetmenin Hafifliği

Subliminal Bilinçaltı Telkin CD                            Telkin MP3 Kaydı Hazırlat

Geçmişteki incinmelerimizi nötrlemek gerekir. Artık değiştiremeyeceğimiz geçmişteki olaylarda zihnin takılı kalması, bugünü yaşamamıza engel olur ve kişiyi andan uzaklaştırır. Geçmişi kabul ve gerekli mesajları alıp ders çıkarmak bizi bugün daha ileriye doğru adımlarla geliştirir. Bir kişiyi ya da olayı affetmemek ruhta bölünme yaratır. İnsan öfke ve belki de intikam arzusu içindeyken bir yandan da bu duyguyu bastırmak ister. 

 

Öfke ve affetmeme ikişinin kendi içsel enerjisinin kaybına neden olur. Affetmeme aynı zamanda insanlara güvensizlik, hayata güvenmeme, sevme korkusu, bağlanma korkusu ve özgüven düşüklüğü yaratır. Affetmek hayatın akışına yeniden katılmaktır, kendi içinde huzurlu ve rahat olmayı sağlarken yeniden içsel enerjinin artmasına imkan sağlar.

Bu CD sizi geçmişin bağlarından özgürleştirmeyi ve  affetmenin hafifliği ile yeniden enerji ile dolmanızı sağlama amacı taşır. Affetmek, olanları yok saymak değildir, sizi inciten kişiyi haklı görmek hiç değildir. Affetmek, affetmek istediğiniz kişiler için değil, kendiniz için yaptığınız bir iyiliktir. Affetmek, öfke ve intikam bağlarınızdan özgürleşmeniz ve bugünü özgürce yaratma enerjinizi yeniden kazanmanızdır.

* Bilinç neye inanırsa bilinçaltı ona odaklanır. Bilinçaltı bilincin duyamadıklarını duyar, göremediklerini görür. Bilinçaltı telkinlerinde amaç bilinç eşiğini, engelini aşmak, eleştirel bilinci geçip direk bilinçaltına ulaşmaktır. Böylece telkin bilincin değerlendirmesinden kurtulacak, bilinçaltı tarafından direk kabul edilecektir. Bu nedenle Bilinçaltı telkin CD’leri normal duyma sınırının dışındaki bir frekansla kaydedilen mesajları içerir. Telkinler arka planda ve çalınan bir müziğin üstüne kaydedilmiştir. Bilinç müziğin sesini duyar ama telkinlerin sesini duyamaz. Kişinin ismine özel hazırlanır. Bu sistem ile Kuantum Telkin CD'sinin etkisi, diğer telkin CD'lerine göre 2 kat daha fazladır. 
 
Alanında uzman kişilerce hazırlanmış bilinçaltı telkin CD’lerinin etkisi kesindir. Eğer düzenli ve kurallara uygun bir şekilde kullanılırsa mutlaka fayda görülür. Bilinçaltı telkinlerinin etkinliği ile ilgili araştırmalar bilinçaltı telkin yöntemlerinin etkinliğini ispatlamıştır.

Zihinde yeni bir alışkanlığın, yeni bir düşünce sisteminin yerleşmesi için gerekli sürenin aralıksız 21 gün tekrar olduğu gösterilmiştir. Yani beyinde yeni bir davranış modeli ya da inanç sistemi yerleşmesi için oluşan nöron ağının güçlenmesi için gerekli süre 3 haftadır.
 
Her gece yatarken uykuya dalmadan önce dinlenmelidir. 21 gece boyunca dinlemeye devam edilip ardından 1 hafta dinlemeye ara verilmeli; böylece 28 günlük süreç tamamlanmış olur. Kulaklıkla dinlenmesi gerekiyor. Bilinçaltının değişimi için 6 ay, minimum 3 ay(3 X 28 günlük süreç) bu uygulama sürdürülür.
 
Subliminal mesaj ile Kuantum Bilinçaltı Telkin CD’leri güvenlidir. Subliminal mesajlar bilinçaltı programınızı bilinçli isteğinizle uyumlu hale getirir. Bilinçaltı ve bilinç uyumu daima istenilen sonucu yaratır.

 

Sosyal Ağda Paylaşım