Sınav Stresini Yenmek ve Sınav Başarısı

Subliminal Bilinçaltı Telkin CD               Telkin MP3 Kaydı Hazırlat

Sınav öncesi ve esnasında heyecan duymak normal bir olgudur. Bu heyecan paniğe neden olup, öğrencinin performansını olumsuz etkileyecek düzeye ulaştığında ise istenmeyen sonuçlara neden olur. Sınav stresini yenmek ve heyecanı dizginlemek, sınava gerekli hazırlığı yapmak kadar önemlidir. Öğrenciler için hazırlanan Telkin

 CD'sini 2-3 ay boyunca her gece uyumadan önce dinleyiniz. Kaygıları gideren, sınav kaygısını ve paniği önleyen, özgüveni arttıran, heyecanın kontrollü seviyede tutulmasını sağlayacak tüm olumlu telkinler derin zihninize yerleşecektir.  

 

Bilinçaltınız bir öğrenci için gerekli tüm olumlu mesajlar ve istenen olumlu inançlar ile programlanabilir. Sınav stresi ve kaygıları giderildikçe çalışmalarınızın ve emeklerinizin karşılığını almanın daha kolay olduğunu göreceksiniz.

* Bilinç neye inanırsa bilinçaltı ona odaklanır. Bilinçaltı bilincin duyamadıklarını duyar, göremediklerini görür. Bilinçaltı telkinlerinde amaç bilinç eşiğini, engelini aşmak, eleştirel bilinci geçip direk bilinçaltına ulaşmaktır. Böylece telkin bilincin değerlendirmesinden kurtulacak, bilinçaltı tarafından direk kabul edilecektir. Bu nedenle Bilinçaltı telkin CD’leri normal duyma sınırının dışındaki bir frekansla kaydedilen mesajları içerir. Telkinler arka planda ve çalınan bir müziğin üstüne kaydedilmiştir. Bilinç müziğin sesini duyar ama telkinlerin sesini duyamaz. Kişinin ismine özel hazırlanır. Bu sistem ile Kuantum Telkin CD'sinin etkisi, diğer telkin CD'lerine göre 2 kat daha fazladır. 
 
Alanında uzman kişilerce hazırlanmış bilinçaltı telkin CD’lerinin etkisi kesindir. Eğer düzenli ve kurallara uygun bir şekilde kullanılırsa mutlaka fayda görülür. Bilinçaltı telkinlerinin etkinliği ile ilgili araştırmalar bilinçaltı telkin yöntemlerinin etkinliğini ispatlamıştır.

Zihinde yeni bir alışkanlığın, yeni bir düşünce sisteminin yerleşmesi için gerekli sürenin aralıksız 21 gün tekrar olduğu gösterilmiştir. Yani beyinde yeni bir davranış modeli ya da inanç sistemi yerleşmesi için oluşan nöron ağının güçlenmesi için gerekli süre 3 haftadır.
 
Her gece yatarken uykuya dalmadan önce dinlenmelidir. 21 gece boyunca dinlemeye devam edilip ardından 1 hafta dinlemeye ara verilmeli; böylece 28 günlük süreç tamamlanmış olur. Kulaklıkla dinlenmesi gerekiyor. Bilinçaltının değişimi için 6 ay, minimum 3 ay(3 X 28 günlük süreç) bu uygulama sürdürülür.
 
Subliminal mesaj ile Kuantum Bilinçaltı Telkin CD’leri güvenlidir. Subliminal mesajlar bilinçaltı programınızı bilinçli isteğinizle uyumlu hale getirir. Bilinçaltı ve bilinç uyumu daima istenilen sonucu yaratır.

 

Sosyal Ağda Paylaşım