Geleceğe Güven, Pozitif Düşünce Gücünü Geliştirme

Subliminal Bilinçaltı Telkin CD            Telkin MP3 Kaydı Hazırlat

Hayatımızı yöneten kendi algı biçimimiz ve düşüncelerimizdir. Hayatınızdan memnunsanız ve doyumlu bir yaşamınız varsa mesele yok. Fakat daha renkli, keyifli, başarılı, doyumlu ve huzurlu bir hayat istiyorsanız düşüncelerinizin 'kalitesini' yükseltmeniz gerekiyor. Bugün bulunduğunuz noktada bulunma nedeniniz dünkü düşünme biçiminiz, geleceği yaratan da bugünkü düşünce kaliteniz.

Şu an ve şimdide yarının tohumlarını ekiyoruz. Bugünkü düşünceleriniz olumlu mu, sevgi kökenli mi; yoksa kaygı ve korku kökenli mi? Alışkanlık haline gelmiş bağlandığımız düşüncelerimiz bireysel zihinsel yasalarımızı oluşturuyor ve bu da hayatımıza yansıyor. Gelecek kaygısı, geçmişten özgürleşememek şu an olduğumuz yerde ve şimdide bulunmamızın önüne geçen engeller. Hayata ve kendimize dair düşüncelerimizin ne kadarı gerçeten kendimize ait? Bugün hala, bir zamanlar onay verdiğimiz ve bağlandığımız düşüncelerin sonuçlarını yaşıyor olabiliriz. Bugünde ve anda olamadıkça huzursuzluk yaşıyor ve andaki her fırsatı da kaçırmış oluyoruz.

Geleceğe ve hayata güven sorunları yaşıyorsak, bunun bir an önce değişmesi gerekiyor. Düşünce gücünün yasalarını bugün faydamıza kullanabiliriz. Bütün negatif inançlar ve önyargılarınız, geçmişten taşınan önkabulleriniz değişebilir. Akışta olup, huzurla, güvenle güne başlayıp hayattan keyif alarak geleceği inşaa etmek sizin elinizde. Olumlu afirmasyonlar (telkinler) bilinçaltınıza yerleştiğinde kendinizdeki bakış açısı değişikliğini siz de fark edeceksiniz. Daha olumlu, içsel enerjinizin arttığı, kendini güvende hisseden, potansiyelini ortaya koyan bir birey olmanız, bir çift kulaklık kadar yakınınızda.

 

* Bilinç neye inanırsa bilinçaltı ona odaklanır. Bilinçaltı bilincin duyamadıklarını duyar, göremediklerini görür. Bilinçaltı telkinlerinde amaç bilinç eşiğini, engelini aşmak, eleştirel bilinci geçip direk bilinçaltına ulaşmaktır. Böylece telkin bilincin değerlendirmesinden kurtulacak, bilinçaltı tarafından direk kabul edilecektir. Bu nedenle Bilinçaltı telkin CD’leri normal duyma sınırının dışındaki bir frekansla kaydedilen mesajları içerir. Telkinler arka planda ve çalınan bir müziğin üstüne kaydedilmiştir. Bilinç müziğin sesini duyar ama telkinlerin sesini duyamaz. Kişinin ismine özel hazırlanır. Bu sistem ile Kuantum Telkin CD'sinin etkisi, diğer telkin CD'lerine göre 2 kat daha fazladır.

 

Alanında uzman kişilerce hazırlanmış bilinçaltı telkin CD’lerinin etkisi kesindir. Eğer düzenli ve kurallara uygun bir şekilde kullanılırsa mutlaka fayda görülür. Bilinçaltı telkinlerinin etkinliği ile ilgili araştırmalar bilinçaltı telkin yöntemlerinin etkinliğini ispatlamıştır.

Zihinde yeni bir alışkanlığın, yeni bir düşünce sisteminin yerleşmesi için gerekli sürenin aralıksız 21 gün tekrar olduğu gösterilmiştir. Yani beyinde yeni bir davranış modeli ya da inanç sistemi yerleşmesi için oluşan nöron ağının güçlenmesi için gerekli süre 3 haftadır.

 

Her gece yatarken uykuya dalmadan önce dinlenmelidir. 21 gece boyunca dinlemeye devam edilip ardından 1 hafta dinlemeye ara verilmeli; böylece 28 günlük süreç tamamlanmış olur. Kulaklıkla dinlenmesi gerekiyor. Bilinçaltının değişimi için 6 ay, minimum 3 ay(3 X 28 günlük süreç) bu uygulama sürdürülür.

 

Subliminal mesaj ile Kuantum Bilinçaltı Telkin CD’leri güvenlidir. Subliminal mesajlar bilinçaltı programınızı bilinçli isteğinizle uyumlu hale getirir. Bilinçaltı ve bilinç uyumu daima istenilen sonucu yaratır.

 

Sosyal Ağda Paylaşım