Sağlıklı Kilo Verme

Subliminal Bilinçaltı Telkin CD           Telkin MP3 Kaydı Hazırlat

Yaşamda ifade edilmemiş, bastırılmış her duygu bedende yansıyarak kendini kilo olarak gösterir. Kilonuzuda, metabolizma hızınızı, yemek alışkanlıklarınızı da belirleyen bilinçaltınızdır. Bugüne kadar yeme alışkanlıklarınızı diyetler ile geçici olarak

 baskılama ve disiplin etme yoluna gitmek, geçici kilo kaybına neden olup, sonrasında tekrar bedende ifade edilmek üzere açığa çıkar.  

1- Duygusal açlığı yiyerek giderme(doyurma) çabası
2- Öğrenilmiş sağlıksız beslenme alışkanlıkları
3- Bilinçaltının kişiyi koruduğunu düşündüğü için oluşturduğu yanlış bağlantılar
4- Hareketsiz bir yaşam tarzı
5- Diyetler

Kilo alımının neden olduğu faktörleri oluşturur. Kendini derinden sevmeyi öğrendikçe, kendini yargılamaya son verdikçe ve bilinçaltının kişiyi korumaya yönelik oluşturduğu bağlantıları çözdükçe, sağlıklı yeme alışkanlıklarını yeniden öğrenip oluşturdukça, normal ve sağlıklı kiloya kavuşmak artık kalıcı haile gelir. Fazla kiloya sahip kişilerde bu nedenlerden biri ya da bir kaçı bir arada bulunabilir.

Bilinçaltını yeniden ve doğru programlayan Sağlıklı Kilo Verme Subliminal Telkin CD'si ile bu çalışmaya başladığınızın ilk ayında geçeci olarak 1-2 kilo alabilseniz de programa sadık kalın. Bu durum bilinçaltınızın yeniden programlandığının göstergesidir, sabırla 3 ay boyunca (uyumadan önce, 21 gece  dinleme çalışması 1 aylık süreci kapsar) CD'nizi dinleyin.

* Bilinç neye inanırsa bilinçaltı ona odaklanır. Bilinçaltı bilincin duyamadıklarını duyar, göremediklerini görür. Bilinçaltı telkinlerinde amaç bilinç eşiğini, engelini aşmak, eleştirel bilinci geçip direk bilinçaltına ulaşmaktır. Böylece telkin bilincin değerlendirmesinden kurtulacak, bilinçaltı tarafından direk kabul edilecektir. Bu nedenle Bilinçaltı telkin CD’leri normal duyma sınırının dışındaki bir frekansla kaydedilen mesajları içerir. Telkinler arka planda ve çalınan bir müziğin üstüne kaydedilmiştir. Bilinç müziğin sesini duyar ama telkinlerin sesini duyamaz. Kişinin ismine özel hazırlanır. Bu sistem ile Kuantum Telkin CD'sinin etkisi, diğer telkin CD'lerine göre 2 kat daha fazladır. 
 
Alanında uzman kişilerce hazırlanmış bilinçaltı telkin CD’lerinin etkisi kesindir. Eğer düzenli ve kurallara uygun bir şekilde kullanılırsa mutlaka fayda görülür. Bilinçaltı telkinlerinin etkinliği ile ilgili araştırmalar bilinçaltı telkin yöntemlerinin etkinliğini ispatlamıştır.

Zihinde yeni bir alışkanlığın, yeni bir düşünce sisteminin yerleşmesi için gerekli sürenin aralıksız 21 gün tekrar olduğu gösterilmiştir. Yani beyinde yeni bir davranış modeli ya da inanç sistemi yerleşmesi için oluşan nöron ağının güçlenmesi için gerekli süre 3 haftadır.
 
Her gece yatarken uykuya dalmadan önce dinlenmelidir. 21 gece boyunca dinlemeye devam edilip ardından 1 hafta dinlemeye ara verilmeli; böylece 28 günlük süreç tamamlanmış olur. Kulaklıkla dinlenmesi gerekiyor. Bilinçaltının değişimi için 6 ay, minimum 3 ay(3 X 28 günlük süreç) bu uygulama sürdürülür.
 
Subliminal mesaj ile Kuantum Bilinçaltı Telkin CD’leri güvenlidir. Subliminal mesajlar bilinçaltı programınızı bilinçli isteğinizle uyumlu hale getirir. Bilinçaltı ve bilinç uyumu daima istenilen sonucu yaratır.

 

Sosyal Ağda Paylaşım