Başarı Sanatı

Subliminal Bilinçaltı Telkin CD            Telkin MP3 Kaydı Hazırlat

baarsanat2Başarılı olmak herkesin hakkı. Peki sizi başarıdan alıkoyan inançlarınızı farkında mısınız? Peki iş yaşamında başarıyı yakalama, ya da hedefleriniz yolunda başarılı olmak için derin zihninizdeki engellerinizi farkında mısınız? Çoğumuz başarısız olmaktan korkar, başarılı olmaktan korkabileceğimizi ise pek düşünmeyiz. Oysa bilinçaltımızda başarılı olmaktan,

 sorumluluk almaktan, hayata katılmaktan da korktuğumuz, hatta başarılı olmayı hak etmediğimize olan derin inançların varlığı yapılan birebir çalışmalarda sıkça görülüyor. Ya gerçeten de böyleyse; yani bilinçli zihnimizle hiç farkında olmadığımız, hatta bilinçli olarak istediğimiz başarının aksi yönde inançlara bilinçaltımızda sahipsek? İşte Başarı Sanatı Subliminal Telkin CD'si ileri gitme planları yaptığınız yolda ayağınızın bağlarını çözüyor.

 

Bilinçaltınızdaki başarısızlık korkusu, başarı korkusu, sorumluluktan korkma ve aktif olarak hayata katılmaya olan direnç, gibi olumsuz inançlarınızı ve korkularınızı gideriyor ve sizi başarıya odaklıyor. Hak ettiğiniz başarıyı yaşamak artık size çok yakın.

* Bilinç neye inanırsa bilinçaltı ona odaklanır. Bilinçaltı bilincin duyamadıklarını duyar, göremediklerini görür. Bilinçaltı telkinlerinde amaç bilinç eşiğini, engelini aşmak, eleştirel bilinci geçip direk bilinçaltına ulaşmaktır. Böylece telkin bilincin değerlendirmesinden kurtulacak, bilinçaltı tarafından direk kabul edilecektir. Bu nedenle Bilinçaltı telkin CD’leri normal duyma sınırının dışındaki bir frekansla kaydedilen mesajları içerir. Telkinler arka planda ve çalınan bir müziğin üstüne kaydedilmiştir. Bilinç müziğin sesini duyar ama telkinlerin sesini duyamaz. Kişinin ismine özel hazırlanır. Bu sistem ile Kuantum Telkin CD'sinin etkisi, diğer telkin CD'lerine göre 2 kat daha fazladır.
 
Alanında uzman kişilerce hazırlanmış bilinçaltı telkin CD’lerinin etkisi kesindir. Eğer düzenli ve kurallara uygun bir şekilde kullanılırsa mutlaka fayda görülür. Bilinçaltı telkinlerinin etkinliği ile ilgili araştırmalar bilinçaltı telkin yöntemlerinin etkinliğini ispatlamıştır.

Zihinde yeni bir alışkanlığın, yeni bir düşünce sisteminin yerleşmesi için gerekli sürenin aralıksız 21 gün tekrar olduğu gösterilmiştir. Yani beyinde yeni bir davranış modeli ya da inanç sistemi yerleşmesi için oluşan nöron ağının güçlenmesi için gerekli süre 3 haftadır.

Her gece yatarken uykuya dalmadan önce dinlenmelidir. 21 gece boyunca dinlemeye devam edilip ardından 1 hafta dinlemeye ara verilmeli; böylece 28 günlük süreç tamamlanmış olur. Kulaklıkla dinlenmesi gerekiyor. Bilinçaltının değişimi için 6 ay, minimum 3 ay(3 X 28 günlük süreç) bu uygulama sürdürülür.
 
Subliminal mesaj ile Kuantum Bilinçaltı Telkin CD’leri güvenlidir. Subliminal mesajlar bilinçaltı programınızı bilinçli isteğinizle uyumlu hale getirir. Bilinçaltı ve bilinç uyumu daima istenilen sonucu yaratır.

 

Sosyal Ağda Paylaşım