Sosyal Fobi

Subliminal Bilinçaltı Telkin CD                Telkin MP3 Kaydı Hazırlat

sosyalfobiKalabalıklar içinde olmak herkes için keyifli olmayabilir. Toplumda her 10 kişiden birinde sosyal fobi görülmekte. İnsanların içinde sürekli izlendiğinizi düşünüyorsanız, eleştirilme kaygısını yoğun olarak yaşıyorsanız ve içsel diyaloğunuza son veremiyorsanız Telkin CD'sinden yararlanabilirsiniz.

İnsanların içine çıkmaktan ve sosyal ortamlardan kaçınmaya son verebilirsiniz. Çok daha kolay insan ilişkileri kurabildiğinizi, çekingenliğinizin ve endişelerinizin kaybolduğunu gördüğünüzde adım adım daha girişken olacaksınız. Derin zihninizdeki korkuları, kaygıları, güvensizliği ve eleştirilme korkusuna son vermek için, daha sosyal bir insan olmak için, daha güvenli ve rahat olmak ve kendini rahat ifade edebilmek için Subliminal Telkin CD'den yararlanabilirsiniz.

* Bilinç neye inanırsa bilinçaltı ona odaklanır. Bilinçaltı bilincin duyamadıklarını duyar, göremediklerini görür. Bilinçaltı telkinlerinde amaç bilinç eşiğini, engelini aşmak, eleştirel bilinci geçip direk bilinçaltına ulaşmaktır. Böylece telkin bilincin değerlendirmesinden kurtulacak, bilinçaltı tarafından direk kabul edilecektir. Bu nedenle Bilinçaltı telkin CD’leri normal duyma sınırının dışındaki bir frekansla kaydedilen mesajları içerir. Telkinler arka planda ve çalınan bir müziğin üstüne kaydedilmiştir. Bilinç müziğin sesini duyar ama telkinlerin sesini duyamaz. Kişinin ismine özel hazırlanır. Bu sistem ile Kuantum Telkin CD'sinin etkisi, diğer telkin CD'lerine göre 2 kat daha fazladır.
 
Alanında uzman kişilerce hazırlanmış bilinçaltı telkin CD’lerinin etkisi kesindir. Eğer düzenli ve kurallara uygun bir şekilde kullanılırsa mutlaka fayda görülür. Bilinçaltı telkinlerinin etkinliği ile ilgili araştırmalar bilinçaltı telkin yöntemlerinin etkinliğini ispatlamıştır.

Zihinde yeni bir alışkanlığın, yeni bir düşünce sisteminin yerleşmesi için gerekli sürenin aralıksız 21 gün tekrar olduğu gösterilmiştir. Yani beyinde yeni bir davranış modeli ya da inanç sistemi yerleşmesi için oluşan nöron ağının güçlenmesi için gerekli süre 3 haftadır.

Her gece yatarken uykuya dalmadan önce dinlenmelidir. 21 gece boyunca dinlemeye devam edilip ardından 1 hafta dinlemeye ara verilmeli; böylece 28 günlük süreç tamamlanmış olur. Kulaklıkla dinlenmesi gerekiyor. Bilinçaltının değişimi için 6 ay, minimum 3 ay(3 X 28 günlük süreç) bu uygulama sürdürülür.
 
Subliminal mesaj ile Kuantum Bilinçaltı Telkin CD’leri güvenlidir. Subliminal mesajlar bilinçaltı programınızı bilinçli isteğinizle uyumlu hale getirir. Bilinçaltı ve bilinç uyumu daima istenilen sonucu yaratır.
 

Sosyal Ağda Paylaşım